Bundesliga: Háromszor került hátrányba, mégis nyert a Hertha; Gulácsiékkal nem bírt a Bayern - eredmények

A Dárdai Pál által irányított Hertha háromszor is hátrányban volt, de mégis nyerni tudott. A Leipzig a két magyar válogatottjával - Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal a kezdőben döntetlent ért el a Bayern ellen. A Szalai Ádám Hoffenheimje vereséget szenvedett, Dollék búcsúztak az élvonaltól.
Csakfoci Admin 2019. május 11., szombat 17:31
Szerző: Csakfoci Admin 2019. május 11., szombat 17:31

Augsburg - Hertha 3-4 (Hahn 10., Gregoritsch 50. - büntetőből, 70., ill. Plattenhardt 47., Grujuc 66., Kalou 75., 93.)

A Dárdai Pál által irányított Hertha BSC már a 10. percben hátrányba került: Hahn vállalkozott lövésre 25 méterről és kilőtte a hosszút (1-0).

Fordulás után a 47. percben Duda passzából Plattenhardt egyenlített (1-1), majd három perccel később Gregoritsch büntetőjével átvette a vezetést az Augsburg (2-1). A 66. percben Lazaro bal oldali szögletéből Grujic fejjel vette be az ellenfél kapuját (2-2), azonban nem sokáig örülhettek a berliniek, mivel ismét Gregoritsch talált be (3-2). A hajrához közeledve Kalou hátára vette a berlini csapatot: előbb a 75. percben talált be, majd a hosszabbításban végleg eldöntötte a három pont sorsát, amivel a berliniek feljöttek a 10. helyre a tabellán.