Bundesliga: Haalandra most sem volt ellenszer, tükörsimán nyert a Dortmund és a Bayern – eredmények, videók

A Bundesliga 20. fordulójában kiütéses, 5-0-s győzelmet aratott hazai pályán a ligaújonc Union Berlin ellen, többek között az új szerzemény, Erling Halland duplával vette ki a részét a sikerből. Szalai Ádám a 75. percben csereként lépett pályára a Bayern München ellen, de ő sem tudott segíteni csapatán, amely odahaza kapott ki 3-1-re.
Csakfoci Admin 2020. február 1., szombat 17:23
Szerző: Csakfoci Admin 2020. február 1., szombat 17:23

Bundesliga, 20. forduló

Augsburg - Werder Bremen 2-1 (Niederlechner F. 67., Vargas R. 82., ill. Jedvaj T. 23. - öngól)

Dortmund - Union Berlin 5-0 (Sancho J. 13., Haaland E. 18., 76., Reus M. 68. - 11-esből, Witsel A. 70.)

Düsseldorf - Eintracht Frankfurt 1-1 (Ayhan K. 78., ill. Chandler T. 93.)

Hoffenheim - Bayer Leverkusen 2-1 (Kramaric A. 23., Skov R. 65., ill. Diaby M. 11.) - kiállítva: Demirbay K. 92. (Bayer Leverkusen)

Mainz - Bayern München 1-3 (St. Juste J. 45., ill. Lewandowski R. 8., Müller T. 14., Alcantara T. 26.)