Bundesliga: Drámai csatában, az utolsó percekben hullajtott pontokat a Schalke – eredmények, tabella

Hiába vezetett negyedóra elteltével, mégis be kellett érnie egy ponttal a Schalkénak, miután egy hatalmas védelmi hiba után egyenlített a Hannover. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. január 21., vasárnap 20:41
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 21., vasárnap 20:41

Két mérkőzést játszottak le még vasárnap a német labdarúgó-bajnokságban.

Pénteken már beszámoltunk róla, hogy Dárdaiék pontot szereztek a Dortmund ellen, míg szombaton Szalai Ádám 253 nap után gólt szerzett, de csapata kikapott, ahogy Gulácsi Péter sem örülhetett, négy perc alatt kapott két gólt.

Vasárnap 1-1-es döntetlennel zárult a Schalke-Hannover találkozó, a Bundesliga 19. fordulójában. A hazaiak már az első negyedóra végén előnybe kerültek Marko Pjaca révén, azonban a slusszpoén a 86. percben érkezett: ekkor gyötörte be Niclas Fullkrug az egyenlítő találatot.

A forduló másik mérkőzésén a Bayern München 4-2-re nyert odahaza Thomas Müller és Robert Lewandowski dupláinak köszönhetően a Werder Bremen ellen.

Bundesliga, 19. forduló, eredmények:

Schalke–Hannover 1–1 (Pjaca 16., ill. Füllkrug 86.)
Bayern München–Werder Bremen 4–2 (Th. Müller 41., 84., Lewandowski 63.,77., ill. Gondorf 25., Süle 75. – öngól)
Borussia Mönchengladbach–Augsburg 2–0 (Ginter 10., T. Hazard 90.)
Freiburg–RB Leipzig 2–1 (Haberer 72., Koch 76., ill. Werner 65.)
Hoffenheim–Bayer Leverkusen 1–4 (Szalai 86., ill. Bailey 43., Baumgartlinger 51., Alario 70., 93.)
Mainz–Stuttgart 3–2 (Muto 47., 54., Holtmann 64., ill. Badstuber 19., Ginczek 91.)
Wolfsburg–Eintracht Frankfurt 1–3 (Arnold 66., ill. Haller 18., Chandler 22., Jovic 85.)
Hamburg–Köln 0–2 (Terodde 27., 67.)
Hertha BSC–Borussia Dortmund 1–1 (Selke 46., ill. Kagawa 71.)

TABELLA: ÍGY ÁLL A BUNDESLIGA - KATTINTS!