Bundesliga: A hajrában bukta el a rangadót a Bayern, kivégezte ellenfelét a Dortmund – eredmények, videók

Zsinórban másodszor szenvedett vereséget a Bayern München, amely ezúttal az éllovas Mönchengladbach otthonában kapott ki. Az RB Leipzig könnyedén nyert a Hoffenheim ellen, Gulácsi kezdőként végigjátszotta a meccset, míg a Dortmund ötöt vágott a Düsseldorfnak. Sallai 88 percet töltött a pályán kezdőként a Freiburgban, Szalai csereként 10 percet kapott a Mainzban.
Nyikes Zoltán 2019. december 7., szombat 17:30
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. december 7., szombat 17:30

Bundesliga, 14. forduló

Augsburg–Mainz 2-1 (Richter 41., Niederlechner 65 - 11-esből, ill. Öztunali 15.)
Dortmund–Düsseldorf 5-0 (Reus 42., 69., T. Hazard 58., Sancho 63., 74.)
Freiburg–Wolfsburg 1-0 (Schmid 85.)
Mönchengladbach–Bayern München  2-1 (Bensebaini 60., 92. - utóbbit 11-esből, ill. Perisic 49.) Kiállítva: J. Martínez 91. - Bayern
RB Leipzig–Hoffenheim 2-0 (Werner 11., 52 - utóbbit 11-esből, Sabitzer 83., ill. Bicakcic 89.)
Leverkusen–Schalke 2-1 (Alario 15., 81., ill. Raman 82.)