A Bayern kiütéssel kezdte meg a tavaszt a Bundesligában - videó

A Bayern München 4-0-ra nyert a Hertha vendégeként vasárnap a német labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában.
Dudás Gábor 2020. január 19., vasárnap 18:44
Szerző: Dudás Gábor 2020. január 19., vasárnap 18:44

A gól nélküli első félidőt követően a bajorok a 60. percben szereztek vezetést Thomas Müller góljával, majd három perc alatt eldöntötték a találkozót: Robert Lewandowski, majd Thiago Alcantara is betalált a berliniek kapujába.

A végeredményt Ivan Perisic állította be a 84. percben. (MTI)

Bundesliga, 18. forduló:

Hertha BSC - Bayern München 0-4 (T. Müller 60., Lewandowski 73., Thiago 76., Perisic 84.)

18:00: SC Paderborn - Bayer Leverkusen

Bundesliga: Álombemutatkozás Haalandtól, gólparádé és fordulat a Dortmund meccsén – eredmények, videók
A Bundesliga 18. fordulójában 2-0-ra és 3-1-re is vezetett otthon az Augsburg, ám a Dortmund tizenegy perc alatt fordítani tudott a második félidőben. A Salzburgtól télen érkező Erling Haaland az 56. percben lépett pályára és mesterhármassal debütált. A "magyaros" csapatok összecsapásán a Freiburg 2-1-re verte a Mainzot: a hazaiaknál Szalai Ádám a 73. percben szállt be a kispadról, míg a vendégeknél Sallai Roland nem játszott.