6-0-s kiütéssel német bajnok a Bayern München - videó

A bajorok a Wolfsburg otthonában nyertek 6-0-ra.
Budai László 2017. április 29., szombat 18:22
Szerző: Budai László 2017. április 29., szombat 18:22

A Bayern München a BL-ből és a Német Kupából való kiesés után a bajnokságban a Wolfsburgon állt bosszút. A bajorok Lewandowski duplájával, valamint Alaba, Robben, Müller és Kimmich találatával 6-0-ra nyertek a Farkasok otthonában. A Wolfsburg a 78. perctől ráadásul emberhátrányban is játszott.

A Wolfsburg így továbbra is tarthat a kieséstől, és nehéz helyzetben maradt.

A Bayern pedig megszerezte az idei német bajnoki címet, a salátástálat 27. alkalommal hódította el, ezzel továbbra is rekordbajnok!

Wolfsburg vs Bayern Munich 0:6 by retista

ÍGY ÁLL A BUNDESLIGA - TABELLA

Wolfsburg-Bayern 0-6 (Alaba 19., Lewandowski 36., 45., Robben 66., Müller 80., Kimmich 85.)

Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.