Videó: Nikolicsék továbbra is lejtmenetben - támadónk is betalálhatott volna

Válogatott támadónk, Nikolics Nemanja végigjátszotta az MLS-ben szereplő Chicago Fire Minnesota United FC elleni mérkőzését, ám sorozatban negyedszer is vereséget szenvedett csapata, amely visszacsúszott a tabella negyedik helyére.
Csakfoci Admin 2017. augusztus 27., vasárnap 11:04
Szerző: Csakfoci Admin 2017. augusztus 27., vasárnap 11:04

Magyar idő szerint vasárnap hajnalban a Nikolics Nemanjával felálló Chicago Fire hazai pályán fogadta a Minnesota Unitedet az MLS-ben.

Honfitársunk együttese több helyzettel kezdte az összecsapást, jó esélyük volt a vezetés megszerzésére, ám kimaradtak a lehetőségek - többek között Nikolicsé is.

Az első félidő utolsó tíz percében aztán nagyon nehéz helyzetbe kerültek a hazaiak: először nem sikerült felszabadítani saját kapujuk előtt, így hátrányba kerültek, majd a játékrész lefújása előtt egy szélről belőtt labdára a csatár érkezett leggyorsabban, így már kétgólos előnyben volt a vendégcsapat.

A szünet után próbálkoztak a szépítéssel a hazaiak, ami sikerült is Accam góljával, a támadásban Nikolics Nemanja is részt vett. A hajrában volt lehetőségük a 2-2 elérésére, ám az egyenlítő találat nem született meg.

A Chicago Fire sorozatban negyedik vereségét szenvedte el a ligában, és visszaesett a negyedik helyre az MLS Keleti főcsoportjának tabelláján.