Sallói duplázva lőtte a főcsoportdöntőbe a csapatát - videó

Nagyszerű mérkőzést játszott a Sporting Kansas City magyar támadója a Real Salt Lake City elleni visszavágón, amelyet 4-2-re nyert meg csapata.
Dudás Gábor 2018. november 12., hétfő 8:30
Szerző: Dudás Gábor 2018. november 12., hétfő 8:30

Sallói Dániel a 20. és a több mint 7 perces hosszabbítás végén is betalált, eldöntve a mérkőzést és a főcsoportdöntőbe jutás kérdését is.

Az utóbbi hét meccsén a hetedik gólját is megszerző magyar támadó két védelmi hibát használt ki könyörtelenül. A lefújás után pedig jöhetett a kansasi örömünnep, hiszen az SKC 5-3-s összesítéssel kiejtette ellenfelét és készülhet a Portland Timbers elleni konferencia-fináléra.

Németh Krisztián a kispadon ült ezúttal a győztes gárdában.

MLS, Nyugati Főcsoport, elődöntő, visszavágó:

Sporting Kansas City – Real Salt Lake City 4-2 (Diego Rubio 15., Sallói 20., 97., I. Sánchez 66. – 11-esből, ill. Saucedo 61., Kreilach 72.) - összesítésben: 5-3

Gulácsi Péter
Rouven Schröder sportigazgató elárulta, hogy a nyáron a Leipzig biztosan megválik az egyik kapusától.
Freiburg
Lőw Zsolt
A Bild szerint a Bayern München asszisztensedzőjeként dolgozó Lőw Zsolt is jelölt a Freiburgnál, ahonnan a szezon végén távozik Christian Streich vezetőedző.