Légiósok: Németh Krisztián góllal segítette győzelemhez élre ugró csapatát - videó

A magyar válogatott támadó kezdőként szerzett gólt csapata kiütéses sikert hozó bajnokiján az MLS-ben, amivel a tabella első helyére ugrottak Németh Krisztiánék.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 16., vasárnap 9:14
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 16., vasárnap 9:14

Az észak-amerikai profi labdarúgóbajnokság, az MLS Nyugati főcsoportjában szezonbeli 28. bajnokiját játszotta a két magyar játékost is foglalkoztató Sporting Kansas City. A kezdőként pályára lépő Németh Krisztián a 67. percben, egy tökéletesen végigvitt kontra végén szerezte csapata negyedik gólját, a végeredmény 5-1 lett a kansasiek javára a San José Earthques otthonában játszott meccsen. A sikerrel a tabella élére ugrottak Némethék, az együttes másik magyar játékosa, Sallói Dániel ezúttal nem lépett pályára.

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.