A megsérült Futács: „Nagyon durva időszak vár rám”

A keresztszalag-szakadást szenvedett magyar támadót egy hét múlva műtik meg.
Budai László 2017. augusztus 21., hétfő 13:35
A keresztszalag-szakadást szenvedett magyar támadót egy hét múlva műtik meg.
Szerző: Budai László 2017. augusztus 21., hétfő 13:35
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Friss helyzetjelentést adott állapotáról a keresztszalag-szakadást szenvedett Futács Márkó. A Hajduk Split támadóját egy hét múlva műtik meg, aztán kezdődhet a rendkívül keménynek ígérkező rehabilitációs időszak.

Ma végre kiderült, hogy mikor műtenek: augusztus 28-án operálják meg a térdem. Hosszú és nagyon durva időszak vár rám, de legalább már ebben is van rutinom… Az biztos: egy pillanatig sem hagyom el magam, mindent megteszek, hogy minél gyorsabban visszatérhessek. Sokat jelent, hogy érzem a klubom és a szurkolók támogatását

– írta Futács közösségi oldalán.

Átigazolások
Vasas
Rab marad
Hosszú távú szerződést között saját nevelésű játékosával a Vasas. A 18 éves Rab Bence 2020 óta nevelkedik a klubnál, az NB III-as csapatban már alapembernek számít.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Újpest
Tijani megérkezett
A tavasszal az NB I-be berobbant Muhamed Tijani a lila-fehéreknél folytatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz