Nikolicsék elintézték az éllovast az őrült meccsen

Kezdő volt a magyar csatár a bravúros sikert arató Legiában, felléptek a harmadik helyre.
admin 2016. november 18., péntek 21:58
Szerző: admin 2016. november 18., péntek 21:58

Az éllovas Jagiellonia otthonába látogatott a Nikolics Nemanját kezdőként bevető Legia Warszawa a lengyel bajnokságban. A magyar válogatott támadó ugyan nemrég ujjtörést szenvedett, a riválisnál pedig kipécézték maguknak, mégis ott volt a pályán a vendégeknél.

A Legia az első félidő hajrájában Guilherme révén megszerezte a vezetést, egy óra játék után pedig megduplázták az előnyt, így közel kerültek a bravúrhoz. A rendes játékidő végéig nem esett újabb találat - utána azonban három is!

Előbb Prijovic adta meg a kegyelemdöfést, majd Romanczuk révén kozmetikázta az eredményt a hazai gárda, ám a Legiának volt még egy slusszpoén a tarsolyában, Kucharczyk növelte újra háromra a varsóiak előnyét. Nikolicsék ezzel a bravúros sikerrel felléptek a dobogó harmadik fokára, a Jagiellonia a botlás ellenére is maradt az élen.

Jagiellonia - Legia Warszawa 1-4 (Romanczuk 93., ill. Guilherme 39., Odjidja-Ofoe 62., Prijovic 91., Kucharczyk 93.)

MÁR DOBOGÓN NIKOLICSÉK - TABELLA

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.