Nikolics megint betalált, 0-2-ről nyertek - videó

A magyar csatár egyenlített a feltámadó Legiában.
admin 2016. október 28., péntek 20:13
Szerző: admin 2016. október 28., péntek 20:13

A Korona Kielce otthonában folytatta bajnoki szereplését a Legia Varsó a lengyel bajnokságban. A vendégeknél kezdőként kapott szerepet az előző szezon gólkirálya, Nikolics Nemanja.

A varsóiak rémálomszerűen kezdték a találkozót, 12 perc után már kétgólos hátrányba kerültek, azonban a meccs tartogatott még fordulatokat. Az első félóra végén Guilherme révén meglett a szépítés, fordulás után pedig emberelőnybe került a Legia Palanca kiállítása miatt.

Éltek is a kínálkozó eséllyel a vendégek, Nikolics az 57. percben közelről kiegyenlített, majd Rymaniak öngóljával a fordítás is összejött a magyar csatár csapatának. A vezetés megszerzése után ugyan a Legia is tíz emberre fogyatkozott Pazdan második sárga lapja után, a hazaiaknak azonban már nem volt válaszuk. A kiállítás után Nikolicsot taktikai okokból lecserélte edzője, ám ez sem törte meg a csapat lendületét, Prijovic ráadásul a hajrában növelte a varsóiak előnyét, így a Legia végül magabiztosan nyerte a fordulatos mérkőzést.

Korona Kielce - Legia Varsó 2-4 (Palanca 8. - büntetőből, Grzelak 12., ill. Guilherme 29., Nikolics 57., Rymaniak 61. - öngól, Prijovic 83.)