Úgy tűnik, kiváló formában van a szezon elején Gyurcsó Ádám klubja, a Pogon Szczecin.
A Lengyel Kupa legjobb 16 közé jutásért rendezett mérkőzésén a Pogon simán, 3-0-ra legyőzte a tavaly bajnoki bronzérmes Lech Poznant. Gyurcsó Ádám kezdőként lépett pályára, gólt ugyan nem szerzett, de veszélyesen futballozott, a 89. percben cserélték le.
Nagy Dominik klubja, a Legia még kedden továbbjutott, többek között a magyar légiós góljának is köszönhetően. Ugyancsak sikerrel vette az akadályt Kecskés Ákos (Termalica Nieciecza) együttese. Nem jutottak tovább viszont Egerszegi Tamásék. A Miedz Legnica otthon kapott ki 2-1-re a Sandecja-tól. A magyar középpályás végig a pályán volt.
Átigazolások
Légiósok
Balogh mehet Parmából
Balogh Botond távozhat Parmából, nem számolnak vele.
Légiósok
Yaakobishvili már új klubjánál
A Barcelonától egyelőre kölcsönben távozó Yaakobishvili Áron már a lelátóról nézte végig új együttese, az Almería 3-0-s győzelmét az Eldense ellen. (Mundo Deportivo)
ETO
Tóth Rajmund távozott
Hivatalosan is Törökországban folytatja pályafutását Tóth Rajmund.