Úgy tűnik, kiváló formában van a szezon elején Gyurcsó Ádám klubja, a Pogon Szczecin.
A Lengyel Kupa legjobb 16 közé jutásért rendezett mérkőzésén a Pogon simán, 3-0-ra legyőzte a tavaly bajnoki bronzérmes Lech Poznant. Gyurcsó Ádám kezdőként lépett pályára, gólt ugyan nem szerzett, de veszélyesen futballozott, a 89. percben cserélték le.
Nagy Dominik klubja, a Legia még kedden továbbjutott, többek között a magyar légiós góljának is köszönhetően. Ugyancsak sikerrel vette az akadályt Kecskés Ákos (Termalica Nieciecza) együttese. Nem jutottak tovább viszont Egerszegi Tamásék. A Miedz Legnica otthon kapott ki 2-1-re a Sandecja-tól. A magyar középpályás végig a pályán volt.
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.