A magyar szélső az első félidőben hamar megszórta az Osadnikot.
A Pogon Gyurcsó Ádám triplájának is köszönhetően 10-0-ra győzött a lengyel negyedosztályú Osadnik Myslibórz elleni gálamérkőzésen, amelyet utóbbi egyesület fennállásának 70. évfordulójára rendeztek. A magyar szélső 8 perc alatt, a 15. és a 23. minutum között szerezte klasszikus mesterhármasát.
Gyurcsó az első félidőben volt a pályán.
Átigazolások
DVSC
Hofmann marad
A DVSC hivatalos oldalán jelentette be, hogy jövő nyárig meghosszabbította 32 éves osztrák védője, Maximilian Hofmann szerződését.
Nagykanizsa
Jeney lehet az edző
A Csakfoci úgy értesült, hogy a Kaposvárról távozó Jeney Gyula lehet az NB II-be feljutott Nagykanizsa új vezetőedzője.
ETO
Navas tényleg képben lehet
Az ETO-nál is felmerülhet Keylor Navas szerződtetése, de brazil ajánlatok is érkezhetnek az Efraín Juárez által csábított, a mexikói Pumasban védő ikonikus kapusért. (Soccerteros)