A Fraditól nyáron távozott védő lett a lengyel élvonal legjobbja

A szurkolók szavazatai alapján Emir Dilaver lett a legjobb középhátvéd az Ekstraklasában.
Budai László 2017. december 24., vasárnap 7:00
A szurkolók szavazatai alapján Emir Dilaver lett a legjobb középhátvéd az Ekstraklasában.
Szerző: Budai László 2017. december 24., vasárnap 7:00

A lengyel bajnokságot közvetítő Canal+ közönségszavazásán a Fradi korábbi játékosa, a nyáron eligazolt Emir Dilaver lett az őszi szezon legjobb középhátvédje – szúrta ki az ulloi129.hu.

A 26 éves futballista 19 bajnokin játszott ősszel a Lech Poznanban, abszolút alapembere az Ekstraklasa második helyén álló együttesnek.

Dilaverrel a Lech mindössze 16 gólt kapott a bajnokság első felében, ez a legjobb mutató a lengyel első osztályban.

Átigazolások
Paks
Lenzsér Bence: 2029
A paksiak bejelentették, hogy újabb három évre írtak alá alapemberükkel, Lenzsér Bencével, akinek így már 2029-ig érvényes a szerződése.
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.
Szpartak Moszkva
Stankovic-Csercseszov csere?
Az orosz Sport-Express információi szerint Sztanyiszlav Csercseszov is jelölt lehet Dejan Stankovic utódjának a Szpartak Moszkvánál.
Tovább az összes átigazoláshoz