Ennyi volt: 3 hónap után szerződést bontottak a korábbi Vidi-szélsővel – hivatalos

A lengyel élvonalbeli Zaglebie Lubin a mai nappal közös megegyezéssel szerződést bontott Asmir Suljiccsal - adta hírül a klub hivatalos honlapja. A Lubin sok sikert kíván a szélsőnek a továbbiakban.
Csakfoci Admin 2019. december 21., szombat 18:26
A lengyel élvonalbeli Zaglebie Lubin a mai nappal közös megegyezéssel szerződést bontott Asmir Suljiccsal - adta hírül a klub hivatalos honlapja. A Lubin sok sikert kíván a szélsőnek a továbbiakban.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. december 21., szombat 18:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A lengyel élvonalban kilencedik helyén álló Zaglebie Lubin megvált Asmir Suljictól. A lubiniak a hivatalos honlapjukon tették közzé, hogy közös megegyezéssel felbontották a szélső szerződését, így szabadon igazolhatóvá vált.

A rövid közlemény kitér arra, hogy "a 28 éves bosnyák játékos a lengyel bajnokság (Ekstraklasa) 11. fordulójában a Lechia Gdansk elleni mérkőzésen debütálhatott, valamint két kupameccsen is pályára lépett."

Ez idő alatt összesen 16 tétmeccsen játszott, két gólt szerzett és egy gólpasszt jegyzett.

Suljic másfél éve, 2018 nyarán távozott Magyarországról, miután az Újpest és a Vidi színeiben összesen 108 NB I-es mérkőzésen 9 gólt és 35 gólpasszt jegyzett. Az időközben magyar állampolgárságot kapó bosnyák szélső klub- és országváltása viharosra sikerült: tavasszal az akkori Videoton második csapatához került, majd új klubjával, a Wisla Krakkóval szerződést bontott, ugyanis a csőd szélén álló csapat nem tudta végül megadni azt a fizetést a támadónak, amiben előzetesen megállapodtak.

Suljic idén szeptember elején igazolt a Lubinhoz a szlovén bajnok Olimpija Ljubljanától.

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz