Az RB Salzburg magyar válogatott középpályása, Szoboszlai Dominik kezdőként lép pályára a Real Madrid elleni felkészülési mérkőzésen.
Az osztrák élnovabeli RB Salzburg 18 éves magyar válogatott középpályása, Szoboszlai Dominik a Chelsea elleni edzőmeccshez hasonlóan ismét a kezdőcsapatban kapott helyet a Real Madrid ellen.
A Zinédine Zidane irányította madridiak kezdőjét olyan világsztárok alkotják, mint például belga válogatott Thibaut Courtois és Eden Hazard, a francia Karim Benzema, német Toni Kroos vagy éppen a világ- és Európa-bajnok spanyol hátvéd, Sergio Ramos.
A mérkőzés 19.00 órakor kezdődik a salzburgi Red Bull Arénában.
https://www.instagram.com/p/B03m6gDiYCp/
FRISSÍTÉS: A találkozót a Real Madrid nyerte 1-0-ra Eden Hazard góljával.
Átigazolások
Honvéd
Válogatott kapus érkezhet
A vb-t sérülés miatt kihagyó 30 éves bosnyák válogatott kapus, Osman Hadzikic a horvát Slaven Belupótól igazolhat a Kispest-Honvédhoz. (Nemzeti Sport)
ETO
Befutott az afrikai csatár
Modou Lamin Marong az előző szezonban 27 bajnokin 10 gólt lőtt és 6 gólpasszt adott a szlovák másodosztályban. Most az MLSZ adatbankja szerint Győrbe szerződött.
Légiósok
Szoboszai szerződése és a Real
Egy angol portál szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződése még korántsem jelenti azt, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya hosszú távon is az Anfielden marad.