A svájci Lugano középpályása, Vécsei Bálint végig a pályán volt együttese péntek esti bajnokiján, a Cracovia magyar hátvédje, Litauszki Róbert nem állt be - mindkettőjük csapata kikapott.
Vécsei Bálinttal a kezdőcsapatában lépett pályára a Lugano a svájci Super League péntek esti mérkőzésén, az élmezőnyben tanyázó csapatnak reális esélye volt a harmadik helyre. A már biztos nemzetközi kupainduló Lugano a Luzern-t fogadta, és 1-0 arányban vesztett. Vécsei végig a pályán volt.
A Litauszki Róbertet foglalkoztató Cracovia a lengyel élvonal alsóházában a Piast Gliwice ellen lépett pályára, és vesztett 1-0-ra. A magyar védő a kispadon ült.
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai és a Real Madrid
Külföldön arról cikkeznek, hogy Vinícius Júnior Szoboszlait ajánlja be a Real Madridnak.
Ferencváros
Afrikai védő a kiszemelt?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros is érdeklődik az ukrán Kryvbas kameruni védője, Yvan Dibango iránt.
DVTK
Egy másik volt NB I-es edző is jelölt volt
A DVTK kispadjára az egyik jelölt Srđan Blagojević volt, azonban a magyar klub vezetői végül Nebojša Vignjević mellett döntöttek. (Sportska Centrala)