www.redbullsalzburg.at

Légiósok: Újabb sztárcsapat szállt be a Szoboszlaiért folytatott versenyfutásba

Újabb angol csapat akarja megszerezni a Salzbug magyar középpályását, akit a liverpooli Bajnokok Ligája-mérkőzésen a helyszínen tekintenek meg.
Nyikes Zoltán 2019. október 2., szerda 15:41
www.redbullsalzburg.at
Újabb angol csapat akarja megszerezni a Salzbug magyar középpályását, akit a liverpooli Bajnokok Ligája-mérkőzésen a helyszínen tekintenek meg.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 2., szerda 15:41

Továbbra is nagy figyelemmel kísérik az európai sztárcsapatok a legnagyobb magyar tehetség, Szoboszlai Dominik pályafutását, ezért nem meglepő, hogy újabb nagynevű klub érdeklődéséről ír a nemzetközi sajtó.

Mint ismert, korábban már szóba hozták a magyar középpályást az olasz Inter, Juventus és Lazio együtteseivel is, míg Angliából az Arsenalról lehetett hallani, ezúttal pedig a Football Insider hozta le, hogy

a Manchester United is beszállt a Salzburgban játszó labdarúgóért folytatott harcba.

Arról már beszámoltunk, hogy az Arsenal megfigyelői a helyszínen tekintik meg a Salzburg Liverpool elleni angliai Bajnokok Ligája-mérkőzését szerda este, az FI pedig azt is hozzáteszi, hogy a Manchester United és a Chelsea scoutjai is jelen lesznek az Anfielden.

A 18 éves labdarúgó a most futó idényben eddig 10 tétmérkőzésen lépett pályára, ezeken három gólnál és három gólpassznál jár az osztrák együttes színeiben.

Átigazolások
MTK
Sztárklubok vinnék a tehetséget
Külföldi nagyágyúk érdeklődnek az MTK tehetsége, a 15 éves Andrej Vasiljevic iránt.
Újpest / DVTK
Visszarendelt játékos
Az Újpest FC visszarendelte a Diósgyőrben kölcsönben szereplő Babós Leventét - az is kiderült, miért.
FK Spartak Subotica
Kruscic jött, Tutoric ment
Az Újpest ex-edzője, Milos Kruscic váltotta a Fradi ex-játékosát, Djordje Tutoricot a szabadkai FK Spartak Subotica kispadján.
Tovább az összes átigazoláshoz