Légiósok: Szoboszlaiék hetet, Kleinheislerék kettőt vágtak – videó

Szoboszlai Dominik és Kleinheisler László klubja is győzelemmel kezdte az új labdarúgóidényt.
Csakfoci Admin 2019. július 20., szombat 9:47
Szoboszlai Dominik és Kleinheisler László klubja is győzelemmel kezdte az új labdarúgóidényt.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. július 20., szombat 9:47

Szoboszlai Dominik kezdő volt az Osztrák Kupa főtáblájának első fordulójában az alacsonyabb osztályú Pandorf vendégeként. A magyar válogatott középpályás 60. percig a pályán volt, csapata 7-1-es, kiütéses győzelmet aratott a pénteki játéknapon.

Kleinheisler László szintén kezdőként lépett pályára a Slaven Belupo elleni bajnokin, a 73. percben, 1-0-s vezetésnél cserélte le vezetőedzője - négy perccel azután, hogy sárga lapot kapott. Az eszékiek az első félidő végén Manche góljával szerezték meg a vezetést, majd a 2-0-s végeredméynt a 86. percben a Fehérvár korábbi támadója, Mirko Maric állította be.

Összefoglaló

Átigazolások
Kisvárda
Hianga’a Mbock
A Ligue1-ben is megfordult játékossal erősített a Kisvárda.
Békéscsaba
Érkező
A legutóbb a CSM Olimpia Satu Mare csapatát erősítő Pintér Bence a Békéscsaba 1912 Előre új igazolása. A 29 éves középpályás a felkészülési időszakban már több mérkőzésen is pályára lépett.
Puskás Akadémia
Kölcsönben a támadó
A Puskás Akadémia Csíkszeredára adta kölcsön magyar támadóját.
Tovább az összes átigazoláshoz