Légiósok: Magyar gólpasszal nyert a Slovan, Szoboszlaiék ikszeltek a rangadón - videó

Holman Dávid, Kalmár Zsolt és Vida Krisztofer a szlovák élvonalban, Szoboszlai Dominik az osztrák második vonalban kezdett.
Budai László 2018. március 3., szombat 15:53
Szerző: Budai László 2018. március 3., szombat 15:53

Szlovák bajnokság

A Slovan Bratislava a téli igazolás Sporar góljával győzött a Nyitra elleni, idegenbeli bajnokin (0-1). A találathoz Holman Dávid adta a gólpasszt, a támadó végigjátszotta a meccset.

A Kalmár Zsolttal és Vida Krisztoferrel felálló DAC 0-0-s döntetlenre végzett az éllovas Trnava elleni hazai összecsapáson. Előbbi végigjátszotta a meccset, utóbbit a 71. percben lecserélték - nem az ő meccse volt -, míg Mervó Bence nem állt be.

A Trnava 50 ponttal vezeti a bajnokságot, a második Slovannak kilenc, a harmadik Dunaszerdahelynek 11 pont a lemaradása.

Osztrák másodosztály

A Szoboszlai Dominikkel a kezdőjében felálló Liefering 1-1-es döntetlent játszott a Ried elleni rangadón. A magyar futballista végig a pályán volt. A Liefering a negyedik, a Ried a második a másodosztályban.

Debreceni VSC
Srdjan Blagojevic
Kazahsztánban arról írtak, hogy Alexander Sednev rövidesen távozik az Ordabasy csapatának éléről, utódja pedig a Debrecent irányító szerb szakember, Srdjan Blagojevic is lehet. (Серый CARDINAL)