Légiósok: Magyar gól a DAC-ban, László Csaba egyelőre megmentette állását - videó

Összegyűjtöttük, hogy magyar légiósaink hogyan szerepeltek csapataikban a szombati mérkőzéseken.
Budai László 2018. augusztus 11., szombat 22:43
Szerző: Budai László 2018. augusztus 11., szombat 22:43

SZLOVÁKIA

Vida Kristopher találata is kellett ahhoz, hogy a három magyarral felálló DAC fordítson a Ruzomberok elleni bajnokin, ám végül a dunaszerdahelyiek csak egy pontot szereztek (2-2). Kalmár Zsolt 90, Vida Kristopher 88, Vida Máté 80 percet töltött a pályán.

Vida K. találata

SKÓCIA

A László Csaba vezette Dundee United 2-1-re nyert a Queen of the South otthonában a skót második vonalban. Ez egyelőre biztosan megmenti az állását a magyar menedzsernek, akiről kapcsolatban néhány napja már azt írták: amennyiben nem győz szombaton, akár meneszthetik is.

SVÁJC

A Vécsei Bálinttal felálló Lugano sokáig 2-0-ra vezetett a Grasshoppers ellen, de a vendégek végül egy 95. percben szerzett találattal egy pontot megmentettek (2-2). A magyar játékos végig a pályán volt.

ROMÁNIA

A Sepsi 3-0-ra verte a Poli Iasit a román élvonalban. Prosser Dániel a kispadról figyelte csapata sima sikerét.

HOLLANDIA

Az újonc Fortuna Sittard 1-1-es döntetlent játszott az Excelsior otthonában, a holland első osztályban. A 18 éves Dobos Áron a kispadon ült a vendégeknél.

TÖRÖKORSZÁG

Feczesin Róbert a félidei szünet után debütált új csapatában, a török másodosztályú Adanasporban. A magyar csatár 0-0-s állásnál lépett pályára az Elazigspor elleni bajnokin, együttese végül 1-1-es döntetlent játszott.