Légiósok: Kalmár gólpasszt adott, dobogón a remeklő DAC - videó

Jó játékkal és gólpasszal járult hozzá Kalmár Zsolt a Dunaszerdahely szombati győzelméhez, a 3-0 siker után továbbra is a dobogón áll a felvidéki gárda.
Csakfoci Admin 2018. március 11., vasárnap 10:40
Szerző: Csakfoci Admin 2018. március 11., vasárnap 10:40

Magabiztos győzelmet aratott a Dunaszerdahely szombaton a szlovák élvonalban: Marco Rossi együttese hazai pályán 3-0-ra győzte le a Rózsahegy (Ruzomberok) együttesét. A felvidéki együttesben a magyarok közül Kalmár Zsolt végig a pályán volt, az első félidőben egy szép cselsorozat végén majdnem betalált, a DAC második góljánál tőle került a labda (némi szerencsével) a gólszerző Pacindához, míg a harmadik gólnál pontos beadását fejelte a kapuba Satka - Kalmár teljesítményét a dunaszerdahelyiek hivatalos honlapja is dicséri, hozzátéve, hogy ezen a meccsen is igazolta, "nem véletlenül került be George Leekens válogatottjának bővebb keretébe". Vida Kristopher csereként, a 62. percben lépett pályára.

A mérkőzés összefoglalója (Kalmár szép cselei 1:53-tól, gólpassza 3:25-től)