19.08.2017, xjhx, Fussball 1.Bundesliga, FC Schalke 04 - RB Leipzig, emspor, v.l. Yevhen Konoplyanka (FC Schalke 04) celebrate the goal, Torjubel zum 2:0 Gelsenkirchen 19 08 2017 xJHx Football 1 Bundesliga FC Schalke 04 RB Leipzig emspor v l Yevhen Konoplyanka FC Schalke 04 Celebrate The Goal goal celebration to 2 0 Gelsenkirchen

Légiósok: Holman győzelemmel, kezdőként debütált, Gulácsiék kikaptak - videó

A Slovan a Trnavát múlta felül, a Leipzig a Schalkétól kapott ki, a Dijon Lang Ádám nélkül játszott döntetlent.
Budai László 2017. augusztus 19., szombat 22:43
Szerző: Budai László 2017. augusztus 19., szombat 22:43

Kezdőként lépett pályára az RB Leipzigben Gulácsi Péter, a lipcseiek a Schalke otthonában kezdték meg a Bundesligát. A magyar kapus a mérkőzés elején két szépet is védett, ám a hazaiak később büntetőből és egy ziccer után is eredményesek voltak, így végül 2-0-ra nyertek.

A mérkőzés rövid összefoglalója

ÍGY ÁLL A BUNDESLIGA - TABELLA

A néhány napja a Slovanba szerződött Holman Dávid szombat este be is mutatkozhatott új csapatában. A pozsonyiak Holosko és Cavic góljával 2-0-ra nyertek idegenben a Trnava ellen. A kezdőként pályára lépő magyar játékos a 81. percig játszott az összecsapáson. A Slovan öt forduló után a harmadik.

A Dijon 2-0-s hátrányból állt fel, és játszott döntetlent a Rennes otthonában. Lang Ádám a cserepadról figyelte a találkozót.