Légiósok: Eppel duplázott, már 16 gólnál jár a szezonban - videók

Két szép találatot jegyzett a korábbi válogatott csatár, és jó úton halad a gólkirályi, illetve a bajnoki cím ünneplése felé is.
Csakfoci Admin 2019. október 5., szombat 17:00
Két szép találatot jegyzett a korábbi válogatott csatár, és jó úton halad a gólkirályi, illetve a bajnoki cím ünneplése felé is.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. október 5., szombat 17:00

A szinte biztos kieső Aktobe csapatát fogadta a bajnoki címért küzdő Kairat Almaty kazah bajnoki mérkőzésen szombaton délután. A hazaiak kezdőjében ott volt Eppel Márton is, akinek nem kellett sok a gólszerzéshez: a 6. percben szép mozdulattal vette be az ellenfél kapuját.

A korábbi válogatott támadó számára azonban itt még nem ért véget a meccs: a 68. percben szintén remek lövéssel állította be a 6-0-s végeredményt.

Győzelmével a Kairat a bajnokság élére állt a két mérkőzés, és hat pont lemaradásban lévő Asztana, valamint az egy meccsel kevesebbet játszó, három ponttal kevesebbet gyűjtő Tobol előtt. Eppel duplájával a góllövőlista második helyére lőtte magát, 16 találatával tartja a lépést a 18 gólos gólkirályjelölt Eseolával szemben.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Puskás Akadémia
Dárdai már nagyon közel
Az nso.hu értesülései szerint egyre közelebb a Puskás Akadémiához ifjabb Dárdai Pál, és hamarosan be is jelenthetik az átigazolást. A Hertha 1-szeres magyar válogatott szélsője korábban csak a Vidinél játszott az NB I-ben.
ETO FC Győr
Albán támadót néztek ki
A shkodrasport.com információja szerint a győriek újabb albán játékost szemeltek ki, a portál ugyanis úgy tudja, hogy az ETO már ajánlatot is tett Kevin Dodajért.
Ferencváros
Naby Keita
A jelenlegi állás szerint Naby Keita télen visszatér a Werder Bremenhez - ahol aligha kap majd újabb esélyt.
Tovább az összes átigazoláshoz