Légiósok: 70 percnyi emberelőny is kevés volt a DAC-nak, Holman gólt lőtt, Dzsudzsák gólpasszt adott

Szoboszlaiék meglepően sima vereségbe futottak bele, Bogdánék pontokat vesztettek a sereghajtó ellen, győzött a román első osztályban a Sepsi.
Csakfoci Admin 2018. november 24., szombat 20:38
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 24., szombat 20:38

Szlovákia

Hiába került már a 18. percben emberelőnybe a három magyar játékossal, Kalmár Zsolttal, Vida Mátéval és Vida Kristopherrel felálló Dunaszerdahely, a felvidéki együttes 0-0-s döntetlenre végzett hazai pályán, a Trencsén ellen.

A második helyen álló DAC mellett a listavezető Slovan Bratislava is döntetlent játszott szombaton, a pozsonyiak gólját Holman Dávid szerezte a Ruzomberok elleni, 1-1-re végződött bajnokin.

Skócia

Bogdán Ádám védte a Hibernian kapuját a sereghajtó Dundee FC elleni mérkőzésen, amelyen hiába került már a 30. percre 2-0-s előnybe Bogdán csapata, végül 2-2-re végződött a meccs.

Egyesült Arab Emigrátusok

Dzsudzsák Balázs gólpasszt adott, de csapata pont nélkül maradt: az al-Ittihad Kalba az 54. percben a magyar válogatott szélső közreműködésével egyenlített, végül azonban az al-Ain elvitte a három pontot (1-2).

Ausztria

Szoboszlai Dominik végigjátszotta az osztrák másodosztályban a középmezőnyben tanyázó Liefering Klagenfurt elleni mérkőzését, amelyen meglepetésre sima, 3-0-s vereséget szenvedtek a kiesés ellen küzdő ellenféltől.

Németország

Szalai Ádám gólpasszt adott, csapata döntetlent játszott, Gulácsival a soraiban nyert a Lipcse - bővebben itt!

Románia

A Sepsi OSK 1-0-ra legyőzte az Astra együttesét a román élvonalban, ezzel az erdélyi gárda a 6. helyen áll a 14 csapatos bajnokságban.