László Csabáék nehéz helyzetbe kerültek a feljutási rájátszásban

A Dundee United 3-2-es hátrányból várhatja a rájátszás elődöntőjének visszavágóját.
Budai László 2018. május 7., hétfő 22:36
Szerző: Budai László 2018. május 7., hétfő 22:36

Rosszul kezdődött a László Csaba vezette Dundee Unitednak a rájátszás elődöntőjének első meccse. (A párharc tétje, hogy ki játszhat döntőt a skót élvonalba való feljutásért.) A hazaiak ma este már a 2. percben hátrányba kerültek, igaz a Dundee gyorsan kapcsolt, a harmadik percben egyenlített a Livingstone ellen, a 28.-ban pedig már vezetett (2-1).

Sokáig úgy tűnt, a magyar edző együttese így előnyből várhatja a visszavágót, de a második játékrész vége felé a vendégek három perc alatt megfordították az állást (2-3). László Csabáék az utolsó percekre ráadásul emberhátrányba is kerültek. A 3-2-es vereség azt jelenti, hogy a Dundee-nak mindenképpen nyernie kell a pénteki visszavágón.