Holman egy gólt vállalt a Zsolna kiütéséből, a DAC is nyert

Nagyon szoros a szlovák bajnokság, a dunaszerdahelyi és a pozsonyi együttesnek is 38-38 pontja van a dobogón.
Budai László 2018. február 24., szombat 15:58
Szerző: Budai László 2018. február 24., szombat 15:58

A Slovan már az első félidőben kiütötte a fordulót megelőzően még előtte álló Zsolnát: a pozsonyiak Cavric duplájával, valamint Moha és Holman Dávid találatával 4-0-s előnnyel mentek a szünetre.

A második játékrészben Moha ismét betalált – az a Sporar adta a gólpasszt, akit a Videotonnal is szóba hoztak a télen -, majd Cavric harmadik gólja adta meg a kegyelemdöfést (6-0). Holman kezdőként végig a pályán volt.

A DAC szorosabb találkozón, de legyőzte a Michalovce együttesét: Divkovic a 65. percben szerzett vezetést, ezután Davis kihagyott egy 11-est, de Herc találatával a végén csak meglett a második gól (2-0). Kalmár Zsolt végig a pályán volt, Vida Krisztofer az 59. percben állt be, Mervó Bence a padon ült.

A Slovan a második, a Dunaszerdahely a harmadik – mindkét csapatnak 38-38 pontja van.

Fiatal bekk érkezett a DAC-tól
A DVSC szerződtette a 17 éves Ferenczi Barnabást.
Horvát távozó
Távozik a 2022 nyara óta 46 tétmeccsen szerepet kapott Dominik Kovacic. A védő október 6-óta - sérülése miatt - nem lépett pályára. (Kisvárda FC)
Tokmac Nguen
Öt magyar bajnoki cím, egy Magyar Kupa-aranyérem, Bajnokok Ligája- és Európa Liga-csoportkör után a svéd Djurgarden együtteséhez igazolt a Ferencvárostól Tokmac Nguen.