Hihetetlen jelenetek Romániában: 10 percig nem vitte el a mentő a kulcscsonttörést szenvedett játékost

Közel sem volt megfelelő a sérült játékos ellátása a román másodosztályú bajnokin: mintegy 10 percbe telt, míg a mentő elindult a pályáról.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 20., kedd 15:20
Közel sem volt megfelelő a sérült játékos ellátása a román másodosztályú bajnokin: mintegy 10 percbe telt, míg a mentő elindult a pályáról.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 20., kedd 15:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Kulcscsonttörést szenvedett a Concordia Chiajna–Farul Constanta román másodosztályú mérkőzés hajrájában a hazai csapat játékosa, Ionut Paun. A mentősök ennek ellenére igen lassan tették a dolgukat - az esetről Emanuel Rosu román újságíró számolt be Twitter-oldalán.

Mint írja, miután a futballistát a hordágyra fektették, betették a mentőautóba, ám annak hátsó ajtaját nem zárták be és nem is indult el a kórházba. A sofőr egy időre elment, majd visszajött, de ezután sem a kórház felé vette az irányt, hanem papírokat kezdett el kitölteni. Összesen mintegy 10 percnyi várakozás után hagyta el a pályát a mentőautó, addig a meccset sem lehetett folytatni.

Átigazolások
Ferencváros
Gómez neve kérője
Argentin sajtóértesülések szerint a helyi élvonalban második Independiente hivatalos ajánlatot tett a Ferencváros középhátvédjéért, Mariano Gómezért.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
ETO
Bánáti a Fradiban?
"Felröppent a hír, de bennem mindig az volt az elsődleges, hogy szeretnék Győrben maradni, az ETO-t erősíteni" - Bánáti Kevin arról, hogy az FTC-vel is hírbe hozták. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz