Hatalmasat botlott a Barca és a Real, a Juve tovább menetel – eredmények, tabella

A Barca és a Real idegenben kapott ki, míg a Nagy Ádámmal felálló Bologna két góllal kikapott a Juventus vendégeként. Eredmények tabella.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 26., szerda 23:21
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 26., szerda 23:21

A Serie A hétközi, 6. fordulójában a Nagy Ádámmal felálló Bologna a Juventushoz látogatott. A találkozó 7. percében a magyar válogatott középpályás adott középre, de a labdája elment mindenki előtt. Három perccel később megszerezték a vezetést a torinóiak: Matuidi lövése után Skorupski védeni tudott, de Dybala ismétlésénél tehetetlen volt a Bologna kapusa (1-0).

A 15. percben Cristiano Ronaldo passzából Matuidi volt eredményes, és mivel a második félidőben a Juve fölénye a labdabirtokláson túl gólokban nem látszódott meg, maradt a 2-0-ás torinói győzelem.

TABELLA: AZ OLASZ BAJNOKSÁG ÁLLÁSA ITT!

Serie A, 6. forduló

Juventus – Bologna 2-0 (Dybala 10., Matuidi 15.)

Udinese – Lazio 1-2 (Badelj 80. – öngól, ill. Acerbi 61., J. Correa 66.)

AS Roma – Frosinone 4-0 (Cengiz Ünder 2., Pastore 28., El Shaarawy 35., Kolarov 87.)

Atalanta – Torino 0-0

Cagliari – Sampdoria 0-0

Genoa – Chievo 2-0 (Piatek 42., Pandev 54.)

Napoli – Parma 3-0 (L. Insigne 4., Milik 47., 85.)

TABELLA: A SPANYOL BAJNOKSÁG ÁLLÁSA ITT!

La Liga, 6. forduló

Athletic Bilbao – Villarreal 0-3 (Fornals 65., Funes Mori 80., Toko Ekambi 89.)

Leganes – Barcelona 2-1 (El-Zsar 52., Óscar 54., ill. Coutinho 12.)

Sevilla – Real Madrid 3-0 (Silva An. 17., és 21., Ben Yedder 39.)

Valencia – Celta Vigo 1-1 (Batshuayi 25., ill. Aspas 82.)

TABELLA: A NÉMET BAJNOKSÁG ÁLLÁSA ITT!

Bundesliga, 5. forduló

Düsseldorf – Bayer Leverkusen 1-2 (Hennings 94. – 11-esből, ill. Volland 51., 60.)

Mönchengladbach – Eintracht Frankfurt 3-1 (Pléa 56., T. Hazard 65., Elvedi 85., ill. Rebic 74.)

Dortmund – Nürnberg 7-0 (Bruun Larsen 9., Reus 32., 58., Hakimi 49., Akanji 74., Sancho 85., Weigl 88.)

Mainz – Wolfsburg 0-0

RB Leipzig – Stuttgart 2-0 (Orban 45+1., Augustin 80.)

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.