Hatalmas botrányt okoztak a Slovan szurkolói, szétverték az ellenfél stadionját - videó

A Slovan 2-1-re nyert a Nagyszombat ellen idegenben a szlovák bajnokságban. Holman Dávid kezdőként 81 percet játszott a pozsonyiaknál. A meccs azonban nem a játék miatt marad emlékezetes...
Privacsek András 2017. augusztus 20., vasárnap 9:37
A Slovan 2-1-re nyert a Nagyszombat ellen idegenben a szlovák bajnokságban. Holman Dávid kezdőként 81 percet játszott a pozsonyiaknál. A meccs azonban nem a játék miatt marad emlékezetes...
Szerző: Privacsek András 2017. augusztus 20., vasárnap 9:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Óriási botrányt okoztak a Slovan vandál szurkolói a nagyszombati stadionban. A második félidőben nem bírtak a bőrükben, folyamatosan petárdáztak, görögtüzeztek, provokálták a biztonságiakat, amiért a játékot is meg kellelt szakítani. A drukkerek egy csoportja szétverte a stadion mellékhelyiségeit, amivel a Facebokkon el is dicsekedtek.

Nézd meg a Slovan-szurkolók vandalizmusát:

A Slovan-drukkerek a Facebookon meg is mutatták, mit műveltek az egyik mellékhelyiségben, "itt vagyunk"-szöveggel jelent meg az alábbi bejegyzés:

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz