A Slovan 2-1-re nyert a Nagyszombat ellen idegenben a szlovák bajnokságban. Holman Dávid kezdőként 81 percet játszott a pozsonyiaknál. A meccs azonban nem a játék miatt marad emlékezetes...
Óriási botrányt okoztak a Slovan vandál szurkolói a nagyszombati stadionban. A második félidőben nem bírtak a bőrükben, folyamatosan petárdáztak, görögtüzeztek, provokálták a biztonságiakat, amiért a játékot is meg kellelt szakítani. A drukkerek egy csoportja szétverte a stadion mellékhelyiségeit, amivel a Facebokkon el is dicsekedtek.
Nézd meg a Slovan-szurkolók vandalizmusát:
A Slovan-drukkerek a Facebookon meg is mutatták, mit műveltek az egyik mellékhelyiségben, "itt vagyunk"-szöveggel jelent meg az alábbi bejegyzés:
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.