Hamilton történelmet írt és mutogatott a Hungaroringen - videó

A brit Lewis Hamilton ötödször győzött a Magyar Nagydíjon, erre előtte senki nem volt képes. NemCsakFoci.
Dudás Gábor 2016. július 24., vasárnap 13:53
A brit Lewis Hamilton ötödször győzött a Magyar Nagydíjon, erre előtte senki nem volt képes. NemCsakFoci.
Szerző: Dudás Gábor 2016. július 24., vasárnap 13:53

A Mercedes brit versenyzője, a nagyszerűen rajtoló Lewis Hamilton csapattársát, az edzéselső Niko Rosberget megelőzve végzett az élen, ezzel épp a német elé került az összetettben is. Győzelme mellett egy másik érdekes jelenet is fűződött a háromszoros világbajnokhoz, aki középső ujjával adott nemzetközi jelzést, amikor a lekörözött Esteban Gutiérrez feltartotta előzés közben.

Ez volt Hamilton 48. győzelme pályafutása során, és ötödik ebben az évadban. 

A dobogó harmadik fokára az ausztrál Daniel Ricciardo (Red Bull Racing) állhatott fel.

 


 

 

Átigazolások
ZTE
Amato végleg az övék
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz