Futácsért magyaros klub jelentkezett be - ennyit kell fizetni érte

Az Eszék 200 ezer eurót, plusz a továbbértékesítés után az átigazolási díj bizonyos százalékát ajánlotta, de ez egyelőre nem volt elég.
Budai László 2018. július 10., kedd 14:52
Az Eszék 200 ezer eurót, plusz a továbbértékesítés után az átigazolási díj bizonyos százalékát ajánlotta, de ez egyelőre nem volt elég.
Szerző: Budai László 2018. július 10., kedd 14:52
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Futács Márkó megjelent a Hajduk Split edzésén, ám továbbra is erősen kérdéses a sorsa - számolt be a hírről a horvát Slobodna Dalmacija.

200 ezer eurót ajánlottak Futácsért

A lap úgy tudja, a szintén horvát élvonalbeli, tavaly negyedik helyen végzett Eszék már bejelentkezett a magyar csatárért.

A klub 200 ezer eurót, plusz a továbbértékesítés után az átigazolási díj bizonyos százalékát kínálta Futácsért, ezt az ajánlatot azonban elutasították a splitiek.

Úgy tudni, a Hajduk körülbelül 5-600 ezer eurót szeretne kapni érte, ebben az esetben engednék őt el.

Mint ismert, a játékos helyzete azután vált bizonytalanná, hogy Split belvárosában őt és csapattársait megtámadták a Hajduk huligánjai.

Átigazolások
Szentlőrinc
Középpályás érkezett
Az Újpesttől igazolt a Szentlőrinc, miután szerződtették a 22 éves Varga Györgyöt, aki szerződése lejártával csatlakozott.
Fradi
Bamidele Yusuf
Úgy hírlik, a 25 éves nigériai csatárt az azeri Qarabag csábítja, amely a hírek szerint nem sajnálna 3 millió eurót sem a transzferért.
MTK
Közlemény
Az MTK bejelentette, hogy a következő idényben Marin Jurina nem lesz tagja a csapatnak.
Tovább az összes átigazoláshoz