„Futács volt a legjobb, mindig képes veszélyt teremteni” - a magyar csatár lehet az ősz embere

Futács Márkó remek teljesítményét elismerik Horvátországban.
Budai László 2016. december 18., vasárnap 11:04
Futács Márkó remek teljesítményét elismerik Horvátországban.
Szerző: Budai László 2016. december 18., vasárnap 11:04

 A Hajduk Split csapatkapitánya, Lovre Kalinic magyar csapattársát, Futács Márkót nevezte meg, amikor az ősz legjobb játékosára kellett szavaznia. A tportal.hr honlap az összes élvonalbeli egyesület „csékáját” megszavaztatja, hogy voksoljanak a szerintük öt legjobb teljesítményt nyújtó labdarúgóra.

A magyar csatár négy kör után a hetedik helyen áll. Többek között Kalinicnak "köszönhetően", aki az első helyre tette Futácsot. Értékelésében a következőket mondta a magyar támadóról.

- Sokszor olyan helyzetben van a pályán, amely reménytelennek tűnik, de ő bármilyen helyzetből képes veszélyes lenni.

Futács eddig minden sorozatot figyelembe véve 10 gólnál jár a Hajdukban, nem csoda, hogy az izraeli Maccabi Haifa is szemet vetett rá.  

 
Neked ajánljuk
Átigazolások
Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)
Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.
Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.
Tovább az összes átigazoláshoz