Futács megint remekelt és még gólkirály is lehet - videó

Góllal és gólpasszal segítette újabb győzelemhez a Hajduk Splitet a magyar csatár.
Dudás Gábor 2017. április 30., vasárnap 14:51
Góllal és gólpasszal segítette újabb győzelemhez a Hajduk Splitet a magyar csatár.
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 30., vasárnap 14:51

Az Istra 1961 otthonában győzött 2-0-ra a Hajduk Split, és továbbra is versenyben van a harmadik helyért a horvát bajnokságban.

Futács Márkó múlt heti, Dinamo elleni derbi után megint csapata hőse lett góljával és gólpasszával. A magyar támadó előbb Erceg gólját készítette elő a 20. percben, majd maga is betalált 12 perccel később, kialakítva a végeredményt.

Futács 4 fordulóval a vége előtt 11 góllal áll a mesterlövészek között, lemaradása három találat a listavezető Andrijašević (Rijeka) mögött.

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz