Légiósok: Bese gólpasszt adott, csapata remek második félidőt produkált a hatgólos bajnokin

A válogatott Bese Barnabással felálló Le Havre gólzáporos mérkőzésen szerzett pontot a francia másodosztályban.
Csakfoci Admin 2018. április 20., péntek 22:08
Szerző: Csakfoci Admin 2018. április 20., péntek 22:08

A Lens otthonában volt jelenése péntek este a válogatott jobbhátvéddel, Bese Barnabással felálló Le Havre együttesének.

A francia másodosztály 10. helyén álló vendégek már a 6. percben hátrányba kerültek, újabb hat minutum elteltével azonban már 1-1 állt az eredményjelzőn. Az első játékrész hajrája viszont a hazaiaké volt, így 3-1-es előnnyel ők mehettek pihenőre.

A szünet után már Beséék játszottak jobban és eredményesebben, a 70. percre pedig kiegyenlítettek. Ezt követően már nem változott az eredmény, a találkozó 3-3-as döntetlennel zárult.

A mérkőzést végigjátszó Bese Barnabás jó játékkal és gólpasszal járult hozzá csapata pontszerzéséhez, a harmadik vendéggól előtt ő adta be a labdát.

A Le Havre a péntek esti bajnokival egy olyan sorozatba kezdett bele, amelyben tíz nap alatt négy mérkőzést játszik le.