Francia Kupa: az egyik magyar örülhet, a másik szomorkodhat

Lang Ádám csapata továbbjutott, Bese Barnabásé kiesett.
Budai László 2017. január 7., szombat 18:57
Lang Ádám csapata továbbjutott, Bese Barnabásé kiesett.
Szerző: Budai László 2017. január 7., szombat 18:57

Két magyar érdekeltségű mérkőzést is játszottak ma a Francia Kupában. A Lang Ádámmal felálló Dijon az ötödosztályú Louhans Cuiseaux otthonába látogatott, és 2-0-s győzelmével kiharcolta a legjobb 32 közé kerülést.

Nem örülhetett azonban Bese Barnabás. Bár a magyar játékos kezdőként lépett pályára, másodosztályú együttese, a Le Havre 2-1-es vereséget szenvedett az élvonalbeli Guingamptól, így kiesett.

Mindkét magyar végigjátszotta csapata találkozóját.

Átigazolások
ZTE
Új igazolás
A nigériai Beyond Limits akadémistája, Isaac Chukwudi Zalaegerszegre szerződött - jelentette be az afrikai egyesület.
Nyíregyháza
Elkelt a távozó
Hivatalossá vált, hogy a legutóbb a Nyíregyházánál szerepelt Dantaye Gilbert a cseh élvonalbeli Dukla Praha játékosa lett.
Légiósok
Szabó is Lengyelországban
Az eddig az Eintracht Braunschweigben szerepelt Szabó Levente is Lengyelországba igazolt, ahol a Zaglebie Lubint erősítheti a jövőben.
Tovább az összes átigazoláshoz