Fél évre eltiltották a sztárfocistát - óriási butaságot csinált

Doppingvétség miatt hat hónapos eltiltást kapott Samir Nasri, korábbi francia válogatott, jelenleg csapat nélküli labdarúgó.
Dudás Gábor 2018. február 27., kedd 18:44
Doppingvétség miatt hat hónapos eltiltást kapott Samir Nasri, korábbi francia válogatott, jelenleg csapat nélküli labdarúgó.
Szerző: Dudás Gábor 2018. február 27., kedd 18:44

A 30 éves játékos januárban távozott a török Antalyasportól – azóta senki nem szerződtette , s most az európai szövetség (UEFA) döntése értelmében fél évig nem léphet pályára.

A szervezet keddi közleménye szerint Nasri még a Sevilla labdarúgójaként szegte meg a doppingellenes szabályzatot, amikor egy észak-amerikai klinikán intravénás kezelést kapott. (MTI)

Az ottani látogatásáról ráadásul fotó is készült:

Átigazolások
Csákvár
Edzőváltás
Tóth Balázs távozik az NB II-ben szereplő Aqvital FC Csákvár vezetőedzői posztjáról.
Honvéd
Feczkó válasza
"Ezt nem tőlem kell kérdezni, nekem élő szerződésem van, az illetékeseket kell megkérdezni erről" - Feczkó Tamás a jövőjét firtató kérdésre az M4 Sportnak.
Vasas
Így igazolnának
Erős Gábor, az NB II-es bajnok Vasas vezetőedzője elárulta, milyen koncepció mentén akarnak igazolni az NB I-re.
Tovább az összes átigazoláshoz