Eltiltással kezdi 2018-at a magyar válogatott védő - videó

Lang Ádám nem játszhat a Dijon első újévi meccsén piros lapja miatt.
Dudás Gábor 2017. december 28., csütörtök 12:27
Lang Ádám nem játszhat a Dijon első újévi meccsén piros lapja miatt.
Szerző: Dudás Gábor 2017. december 28., csütörtök 12:27
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Lang Ádám az Angers elleni, 2-1-re elveszített francia bajnokin kapott két sárgát - a másodikat a hosszabbításban -, így a kiállítás sorsára jutott.

A magyar válogatott védő a francia szövetség fegyelmi bizottságának döntése szerint egymeccses eltiltással is bűnhődik, így a Dijon első 2018-as meccsén, a Strasbourg elleni idegenbeli Francia Kupa-találkozón (január 7., vasárnap) nem léphet majd pályára.

Kérdéses azonban, hogy akkor a Dijon játékosa lesz-e még a légiós, hiszen ő maga is beszélt arról, hogy nem kizárt, hogy a télen csapatot vált majd a kevés játéklehetőség miatt.

Lang az ősszel összesen 3 bajnokin léphetett pályára és 1 Ligakupa-találkozón játszott még.

Átigazolások
Mezőkövesd
Új középpályás érkezett
A Mezőkövesd bejelentette Hajdú Roland érkezését. A 24 éves labdarúgó a Budafoktól érkezik, a legutóbbi szezonban 30 mérkőzésen 6 gólt szerzett.
Ex-Fradi
Heister új csapata
Marcel Heister érkezését bejelentette a horvát élvonalbeli Osijek. A Ferencváros és a Videoton korábbi labdarúgója az elmúlt két idényt már Horvátországban töltötte.
Karcag
Támadó érkezett
Lólé Béla visszatért Karcagra, miután a klubnál nevelkedett, ám az előző idényt már a Loki NB III-as csapatában töltötte.
Tovább az összes átigazoláshoz