A Vidi bukott edzője topbajnokságban kaphat állást

A másfél hónap után menesztett szakember újra kispadra ülhet.
Dudás Gábor 2016. november 8., kedd 13:10
A másfél hónap után menesztett szakember újra kispadra ülhet.
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 8., kedd 13:10

 

Bernard Casoni lehet a Ligue 1-ben utolsó helyén álló Lorient új szakvezetője - értesült a francia Ouest France. A csapat kispadja azután vált szabaddá, hogy a vezetőség október 23-án menesztette posztjáról az addigi vezetőedzőt, Sylvain Ripollt.

Casoni 2015 augusztusa óta munkanélküli edzőként, akkor küldték el a Videotontól, ahol mindössze másfél hónapot töltött el. Kilenc mérkőzés jutott neki a fehérvári csapatnál, de pontátlaga az egyet sem érte el (0,89).

A korábbi 36-szoros válogatott védő játékosként 2-szeres francia bajnok, BL-győztes és BEK-döntős, edzőként a Marseille, az Auxerre, a Bastia és az örmény válogatott kispadján is ült többek között.

Átigazolások
Békéscsaba
Két igazolás
A Puskás Akadémia II-től érkező Major Gergővel, valamint a Szegedről igazolt Papp Áronnal erősítettek a lilák.
Kecskemét
Szabó Bálint aláírt
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: a legutóbb a Csíkszeredában szerepelt Szabó Bálint a KTE-ben folytatja karrierjét.
KBSC
Ferenczi is Barcikán
A nap harmadik igazolása Kazincbarcikán: a 2-szeres magyar válogatott Ferenczi Jánost is megszerezték. Sós Bence pedig visszatér Topolyára.
Tovább az összes átigazoláshoz