Európa Liga: Kádárék emberhátrányban nyertek, otthon égett a Milan – eredmények

Kádár Tamással a kezdőben - öt percet emberhátrányban - idegenben nyert a Dinamo Kijev a Rennes ellen. Az AC Milan hazai pályán kapott ki a spanyol Betistől 2-1-re. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. október 25., csütörtök 23:47
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 25., csütörtök 23:47

További eredmények
Európa Liga, csoportkör – 3. forduló

A-csoport
Zürich – Bayer Leverkusen 3-2 (Marchesano 44., Domgjoni 59., Odey 78., ill. Bellarabi 50., 54.)
AEK Larnaca – Ludogorec 1-1 (Larena 25. – büntetőből, ill. Lukoki 7.)

B-csoport
Salzburg – Rosenborg 3-0 (Dabbur 34., 59. – büntetőből, Wolf 53.)
RB Leipzig – Celtic 2-0 (Cunha 31., Bruma 35.)

C-csoport
Zenit –Bordeaux 2-1 (Dzjuba 41., Kuzjajev 85., ill. Briand 26.)
FC Köbenhavn – Slavia Praha 0-1 (Matusek 46.)

D-csoport
Anderlecht – Fenerbahce 2-2 (Bakkali 35., 50., ill. Frey 54., Ali Kaldirim 58.)
Spartak Trvana – Dinamo Zagreb 1-2 (Gorbani 35., ill. Gavranovic 65., Orsic 77.)

E-csoport
Qarabag – Vorszkla Poltava 0-1 (Kulacs 48.)
Sporting CP – Arsenal 0-1 (Welbeck 77.)

F-csoport
AC Milan – Real Betis 1-2 (Cutrone 83., ill. Sanabria 30., Lo Celso 54. - piros lap: Castillejo (94., Milan)
F91 Dudelange – Olympiakosz Pireusz 0-2 (Toroszidisz 66., Fortunisz 81.)

G-csoport
Rangers – Szpartak Moszkva 0-0
Villarreal – Rapid Wien 5-0 (Fornals 26., Ekambi 30., Barac 45. – öngól, Raba 63., Moreno 85. - Jaume (79., Villarreal)

H-csoport
Eintracht Frankfurt – Apollon 2-0 (Kosztics 13., Haller 32.)
Marseille–Lazio 1-3 (Payet 86., ill. Wallace 10., Caicedo 59., Marusics 90.)

I-csoport
Sarpsborg 08 – Malmö FF 1-1 (Halvorsen 87., ill. Vindheim 79.)
Besiktas–Genk 2-4 (Vágner Love 74., 86., ill. Samatta 23., 70., Ndongala 81., Pozuelo 83.)

J-csoport
Standard Liege – FK Krasznodar 2-1 (Emond 47., Laifisz 93., ill. Ari 39.)
Sevilla–Akhisarspor 6-0 (Mesa 7., Sarabia 9. – büntetőből, Promes 35., 60., Muriel 50., Mercado 67.)

K-csoport
Jablonec–Asztana 1-1 (Povazanec 4., ill. Pedro Henrique 11.)
Rennes – Dinamo Kijev 1-2 (Granier 41., ill. Kedziora 21., Bujalszkij 89. - Sepeljev (84., Dinamo Kijev)