EL: Luxemburgban esett ki a Honvéd - videó

Az Európa Liga második selejtezőkörének visszavágóján a Honvéd 2-0-ra kikapott  a luxemburgi Niedercorn otthonában és kiesett.
Privacsek András 2018. augusztus 2., csütörtök 20:51
Szerző: Privacsek András 2018. augusztus 2., csütörtök 20:51

A luxemburgiak kezdték jobban a mérkőzést, Grófnak kétszer is védenie kellett, a nagyobbat Francoise 10 méteres lövésénél. A félidő közepén sajnos a hazaiak megszerezték a vezetést: De Almeida 25 méteres lövése Batik fejéról pattant a hálóba. Ezt követően rákapcsoltak a kispestiek, Danilo közel járt az egyenlítéshez, de éles szögből leadott lövése a kapufán csattant.

A második játékrész elején Holender egyenlíthetett volna, de közelről fölé lőtt. A hajráig csordogált a meccs, majd a 85. percben Marques egy kapu előtti kavarodást követően a kapuba lőtt. A Honvédnak nem sikerólt bevinnie a továbbjutást jelentő találatot, így a kispestiek kiestek.

Niedercorn – Honvéd 2-0 (De Almeida, Marques 85.), továbbjutott a Niedercorn 2-1-es összesítéssel