EL: Kiütötték Szoboszlaiék csapatát, óriási kapushiba miatt botlott az MU – eredmények, videók

Az Európa Liga egyenes kieséses szakaszának első fordulójában Szoboszlai Dominik 71 percig pályán volt az Eintracht Frankfurt ellen, de ő sem tudott segíteni csapatán, mely 4-1-s vereséget szenvedett idegenben. A Manchester United korán hátrányba került a Bruges elleni meccsen, miután Sergio Romero hatalmas hibáját Emmannuel Dennis használt ki, amit Anthony Martial egyenlítő gólja követett.
Csakfoci Admin 2020. február 20., csütörtök 20:49
Szerző: Csakfoci Admin 2020. február 20., csütörtök 20:49

Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzések

CFR Cluj - Sevilla 1-1 (Deac C. 59., - 11-esből, ill. En Nesyri Y. 83.)

Bruges - Manchester United 1-1 (Dennis E. 15., Martial A. 36.)

Eintracht Frankfurt - Salzburg 4-1 (Kamada D. 12., 43., 53., Kostic F. 56., ill. Hwang Hee-Chan 84. - 11-esből)

Köbenhavn - Celtic 1-1 (N'Doye D. 52., ill. Edouard O. 14.)

Getafe - Ajax 1-0 (Deyverson 38.)

Ludogorec - Inter 0-2 (Eriksen C. 71., Lukaku R. 94. - 11-esből)

Sahtar Donyeck - Benfica 2-1 (Alan Patrick 56., Kovalenko V. 72., ill. Pizzi 67. - 11-esből)

Sporting - Basaksehir 3-1 (Coates S. 3., Sporar A 44., Vietto L. 51., ill. Visca E. 77. - 11-esből)

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.