EL: Holman szögletből adott gólpasszt, Nagy Dominikék emberhátrányban kaptak ki - eredmények, videó

Holman Dávid gólpasszt adott, majd a félidőben lecserélték, Nagy Dominik végig játszott a Legiában, két magyar érdekeltségű Európa Liga-selejtezőn gól sem született. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. augusztus 9., csütörtök 22:57
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 9., csütörtök 22:57

Slovan Bratislava (szlovák) - Rapid Wien (osztrák) 2-1 (Bozhikov 29., Barac 49.-öngól ill. Schwab 12.)

A pozsonyiaknál Holman Dávid a 29. percben szögletből gólpasszt adott, a félidőben lecserélték. A vendégeknél Szántó Tamás nem volt a keretben.

Hajduk Split (horvát) - FSCB (román) 0-0

A hazaiaknál Gyurcsó Ádám kezdőként 55 percet játszott, Futács Márkó a 76. percben állt be.

Hibernian (skót) - Molde (norvég) 0-0

A skótoknál a kapus Bogdán Ádám nem lépett pályára.

TNS (walesi) - Midtjylland (dán) 0-2 (Onuachu 9., 27.)

A vendégeknél Korcsmár Zsolt a kispadon ült.

Legia Warszawa (lengyel) - Dudelange (feröeri) 1-2 (C. Lopez 27. ill. Coloturier 24., Turpel 62.-büntetőből)

A varsóiaknál Nagy Dominik végig játszott, ám csapata egy 44. percben történt kiállításnak és egy második félidei büntetőnek köszönhetően hátrányból várja a visszavágót.

A párharcok második mérkőzéseit egy hét múlva rendezik.

EL: Veszélyben Eppelék rájátszása, Langék idegenben nyertek - eredmények, videók
Három magyar játékos is játszott csütörtökön kora este az EL 3. selejtezőkörének első mérkőzésén. Az Elek Ákost és Eppel Mártont soraiban tudó Kajrat Almati idegenben kapott ki, míg Lang Ádámék kétgólos győzelmet arattak. Eredmények, videók.

Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.