Az EL-rivális edzője állítja: Mindent tud a Videotonról

Elmondása alapján nem érheti meglepetés őket Felcsúton, a két csapat első Európa Liga-selejtezőjén, ahol győzni szeretne rögtön a Midtjylland. Dicsérte is a Vidit Thorup, de nagyon bízik a csapatában. És magában.
Dudás Gábor 2016. július 28., csütörtök 7:45
Elmondása alapján nem érheti meglepetés őket Felcsúton, a két csapat első Európa Liga-selejtezőjén, ahol győzni szeretne rögtön a Midtjylland. Dicsérte is a Vidit Thorup, de nagyon bízik a csapatában. És magában.
Szerző: Dudás Gábor 2016. július 28., csütörtök 7:45

TOVÁBB: A magyar foci becsületéért játszik a Vidi: "60-70 perc jó játékra lesz szükség"

 

Jess Thorup, a dán Midtjylland vezetőedzője klubja hivatalos honlapján beszélt a csütörtök esti, felcsúti mérkőzésről és a Videotonról.

 - Pozitív a hangulat a csapatnál, ahogy eddig játszottunk Európában, az meg is mutatja, mennyire. De a bajnoki rajtunk is nagyon jól sikerült. Azt is tudjuk, hogy a Videoton erősebb lesz eddigi ellenfeleinknél, sokat tanulmányoztuk a játékukat, a megfigyelőnk végigkövette a legutóbbi mérkőzésüket. Ráadásul Henning Berggel is találkoztunk már, még a Legia edzőjeként, úgyhogy elég jól ismerjük a játékukat. Vannak minőségi játékosaik, de mi hiszünk saját magunkban. A Videoton szereti játszani a futballt, mélyről építi fel a támadásait, kreatív és remekül cselező játékosai vannak.

A szakember szerint tökéletes számukra, hogy idegenben kezdenek, ki is fejtette miért.

- Jó, hogy idegenben kezdünk, az első meccsek mindig az ellenfélre helyeznek nyomást ilyenkor. Szeretnénk majd hazai pályán, a mi erődünkben eldönteni a továbbjutást. Persze az lenne a legjobb, ha már most betalálnánk, és az ellenfelünket nulla gólon tartanánk, a győzelem lenne az igazán jó eredmény Magyarországon – tette hozzá a tréner.

A találkozó csütörtökön, 20 óra 30 perckor kezdődik majd a Pancho Arénában, a csakfoci.hu természetesen élőben számol be a történtekről!

Átigazolások
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.
Szentlőrinc
Megvan az edző!
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Visinka Ede lett az NB II-ben szereplő Szentlőrinc edzője.
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Tovább az összes átigazoláshoz