A Hajduk-Rijeka mérkőzés (1-1) egy szokványosnak nem nevezhető incidens miatt állt egy ideig.
A horvát bajnokság rangadóján a Futács Markóval felálló Hajduk 1-1-et játszott a Rijekával. A mérkőzést egy szokatlan incidens zavarta meg. A hazaiak szabadrúgáshoz készülődtek, amikor egy fekete ruhás, álarcos, pajszeres szurkoló berohant a pályára és elkezdett hadonászni. Érdekesség, hogy több, mint egy percbe telt el, mire a rendőrök kivezették a stadionból.
Nézd meg az esetet:
Átigazolások
Újpest
Mudražija lehet a kiszemelt
A tavaly remek idényt produkáló, de a Dinamóba szerződése óta csak a kispadon ücsörgő Robert Mudražijával hozták szóba a lilákat Horvátországban.
DVSC
Bárány Donát
"Sokan érdeklődtek irántam nyáron, de kevés konkrét ajánlat érkezett. Valóban szívesen kipróbálnám magam külföldön, ez az egyik célom" - a debreceni Bárány Donát a bunteto.com-nak.
Ferencváros
Tóth Alex
"Európa legkomolyabb klubjai állnak sorban érte, az átigazolása legkésőbb a nyáron bekövetkezik" - Tóth Alex ügynöke, Papp Bence a Mandinernek.