Eb-selejtezők: Négyet lőttek a spanyolok, az ukránok kiütötték a szerbeket, román pontmentés - eredmények

12 mérkőzést játszottak pénteken az Európa-bajnoki selejtezők harmadik körében. A pályára lépők közül a legmagasabban jegyzett spanyol válogatott Feröer-szigeteken aratott sima győzelmet. Eredmények.
Csakfoci Admin 2019. június 7., péntek 22:42
Szerző: Csakfoci Admin 2019. június 7., péntek 22:42

A-csoport

Csehország-Bulgária 2-1 (Schick 20., 50. ill.  Isa 3.)
Montenegró-Koszovó 1-1 (Mugosa 69. ill Rashica 24.)

B-csoport

Ukrajna-Szerbia 5-0 (Cigankov 26., 28., Konopljanka 46., 55., Jaremcsuk 59.)
Litvánia-Luxemburg 1-1 (Novikovas 74., ill. Rodriguez 21.)

D-csoport

Grúzia-Gibraltár 3-0 (Gvilia 30., Papunasvili 59., Arveladze 76.)
Dánia-Írország 1-1 (Höjbjerg 76. ill Duffy 85.)

F-csoport

Feröer-szigetek-Spanyolország 1-4 (Olsen 30., ill. Ramos 6., Navas 19., Gestsson 34.-öngól, Gaya 71.)
Norvégia-Románia 2-2 (Elyounoussi 56., Ödegaard 70. ill. Keserü 77., 92.)
Svédország-Málta 3-0 (Quaison 2., Claesson 50., Isak 81.)

G-csoport

Ausztria-Szlovénia 1-0 (Burgstaller 74.)
Észak-Macedónia-Lengyelország 0-1 (Piatek 47.)
Lettország-Izrael 0-3 (Zahavi 10., 59., 80.)

Buffont szerződtetné a Barca, lemondhat Pogba megszerzéséről a Real - külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Körkép.
Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.