A nigériai U17-es válogatott összes játékosáról kiderült, hogy idősebb a papírokban szereplő koránál.
Az African Football arról számolt be, hogy bajban van a nigériai szövetség: az U17-es keret minden labdarúgója megbukott az afrikai szövetség által elrendelt MRI-vizsgálaton, amelyből a játékosok életkorára lehet következtetni.
Mint ismert, az elmúlt években pár afrikai játékos kapcsán felmerült, hogy idősebb a papírokon feltüntetett életkornál, ezért erőlteti az afrikai szövetség a hasonló jellegű vizsgálatokat - független orvosokkal.
Az ügy érdekessége, hogy még egy olyan játékos is megbukott a vizsgálaton, akit az U15-ös válogatottból emeltek ki.
Átigazolások
Újpest
Csoboth a liláknál
Edzéslehetőséget kért és kapott volt klubjától a válogatott támadó, Csoboth Kevin, de Újpestre igazolására jelenleg nincs lehetőség. (Lila Sector)
DAC
Redzic eladásának részletei
Jan Van Daele, a dunaszerdahelyi DAC sportigazgatója részletesen és nyíltan beszélt Redzic Damir Salzburgba igazolásának hátteréről.
FTC / Paks
Osváth az Üllői úton
A Paks magyar válogatott szélsővédője, Osváth Attila az Üllői úton folytatja.