BL: Szalai cseréje pontot mentett, Ronaldóék legyűrték a Manchester Unitedet – videók

A Szalai Ádámot is foglalkoztató Hoffenheim fordulatos, hatgólos mérkőzésen játszott döntetlent a Lyonnal, a keddi játéknap legnagyobb rangadóján a Juventus egy góllal legyőzte a Manchester Unitedet. Gólok, gólszerzők, eredmények.
Csakfoci Admin 2018. október 23., kedd 22:51
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 23., kedd 22:51

Szalai Ádám kezdő volt a Hoffenheimben, amely a Lyon ellen játszott az E-csoportban.  A vezetést a vendégek szerezték meg Traore találatával a 27. percben, majd hat perccel később Kramaric egyenlített.

A fordulás után Kramaric növelte a hazaiak előnyét, ám nem sokáig örülhettek a németek, ugyanis Ndombele betalált és ismét döntetlenre állt a mérkőzés. A 61. percben Szalait lecserélték, helyette Joelinton állt be. A 67. percben Depay vezetéshez juttatta a Lyont, ám a slusszpoén a 92. percben érkezett, amikor is a csereként beálló Joelinton kiegyenlített, és kialakította a 3-3-as végeredményt.

A keddi játéknap rangadóján a Manchester United-Juventus találkozóról korábban már beszámoltunk arról, hogy egy drukker a pályára rohant és lepacsizott Ronaldóval. A találkozón egyetlen gól esett, amit Dybala szerzett még a 17. percben, és ezzel a torinóiak továbbra is százszázalékosak maradtak a H-csoportban két meccs után.

Bajnokok Ligája, a keddi csoportmeccsek

E-CSOPORT

Ajax Amsterdam - Benfica 1-0  (Mazraui 92.)

F-CSOPORT

Sahtar Donyeck - Manchester City 0-3 (David Silva 30.,0 Laporte 35., Bernardo Silva 71.)

Hoffenheim - Olympique Lyon 3-3 (Kramaric 33., 47., Joelinton 92., ill. B. Traoré 27., Ndombele 59., Depay 67.)

G-CSOPORT

Real Madrid - Plzen 2-1 (Benzema 11., Marcelo 56., ill. Hrosovsky 79.)

AS Roma - CSZKA Moszkva 3-0 (Dzeko (30., 43., Ünder 50.)

H-CSOPORT

Manchester United - Juventus 0-1 (Dybala 17.)

E-CSOPORT

AEK Athén – Bayern München 0-2 (Martinez 61., Lewandowski 63.)

H-CSOPORT

Young Boys – Valencia 1-1 (Batshuayi 26., ill. Hoarau 55. - büntetőből)

BL: A Bayern három perc alatt lerendezte az AEK-et, a Valencia megtorpant – videók
Ez történt a Bajnokok Ligája kora, kedd esti meccsein az E és a H-csoportban: a Bayern München hozta a kötelezőt, a Valencia fontos pontokat hullajtott.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.