A- csoport:

Szeptember 13., kedd:

20:45: Paris Saint-Germain – Arsenal

20:45: FC Basel – Ludogorec

 

Szeptember 28., szerda:

20:45: Ludogorec – Paris Saint-Germain

20.45: Arsenal – FC Basel

 

Október 19., szerda:

20:45: Arsenal – Ludogorec

20:45: Paris Saint-Germain – FC Basel

 

November 1., kedd:

20:45: Ludogorec – Arsenal

20:45: FC Basel – Paris Saint-Germain

 

November 23., szerda:

20:45: Arsenal – Paris Saint-Germain

20:45: Ludogorec – FC Basel

 

December 6., kedd:

20:45: Paris Saint-Germain – Ludogorec 

20:45: FC Basel – Arsenal

 


B- csoport:

Szeptember 13., kedd:

20:45: Dinamo Kijev – Napoli

20:45: Benfica – Besiktas

 

Szeptember 28., szerda:

20:45: Besiktas – Dinamo Kijev

20:45: Napoli – Benfica

 

Október 19., szerda:

20:45: Napoli – Besiktas

20:45: Dinamo Kijev – Benfica

 

November 1., kedd:

20:45: Besiktas – Napoli

20:45: Benfica – Dinamo Kijev

 

November 23., szerda:

20:45: Napoli – Dinamo Kijev

20:45: Besiktas – Benfica

 

December 6., kedd:

20:45: Dinamo Kijev – Besiktas

20:45: Benfica – Napoli

 


C- csoport:

Szeptember 13., kedd:

20:45: FC Barcelona – Celtic

20:45: Manchester City – Borussia Mönchengladbach

 

Szeptember 28., szerda:

20:45: Borussia Mönchengladbach – FC Barcelona

20:45: Celtic – Manchester City

 

Október 19., szerda:

20:45: FC Barcelona – Manchester City

20:45: Celtic – Borussia Mönchengladbach

 

November 1., kedd:

20:45: Borussia Mönchengladbach – Celtic

20:45: Manchester City – FC Barcelona

 

November 23., szerda:

20:45: Celtic – FC Barcelona

20:45: Borussia Mönchengladbach – Manchester City

 

December 6., kedd:

20:45: FC Barcelona – Borussia Mönchengladbach

20:45: Manchester City – Celtic

 


D- csoport:

Szeptember 13., kedd:

20:45: Bayern München – FK Rosztov

20:45: PSV Eindhoven – Atlético Madrid

 

Szeptember 28., szerda:

20:45: Atlético Madrid – Bayern München

20:45: FK Rosztov – PSV Eindhoven

 

Október 19., szerda:

20:45: FK Rosztov – Atlético Madrid

20:45: Bayern München – PSV Eindhoven

 

November 1., kedd:

20:45: Atlético Madrid – FK Rosztov

20:45: PSV Eindhoven – Bayern München

 

November 23., szerda:

18:00: FK Rosztov – Bayern München

20:45: Atlético Madrid – PSV Eindhoven

 

December 6., kedd:

20:45: Bayern München – Atlético Madrid

20:45: PSV Eindhoven – FK Rosztov

 


E-csoport:

Szeptember 14., szerda:

20:45: Bayer Leverkusen – CSZKA Moszkva

20:45: Tottenham Hotspur – AS Monaco

 

Szeptember 27., kedd:

AS Monaco – Bayer Leverkusen

CSZKA Moszkva – Tottenham Hotspur

 

Október 18., kedd:

20:45: CSZKA Moszkva – AS Monaco

20:45: Bayer Leverkusen – Tottenham Hotspur

 

November 2., szerda:

20:45: AS Monaco – CSZKA Moszkva

20:45: Tottenham Hotspur – Bayer Leverkusen

 

November 22., kedd:

18:00: CSZKA Moszkva – Bayer Leverkusen

20:45: AS Monaco – Tottenham Hotspur

 

December 7., szerda:

20:45: Bayer Leverkusen – AS Monaco

20:45: Tottenham Hotspur – CSZKA Moszkva

 


F-csoport:

Szeptember 14., szerda:

20:45: Real Madrid – Sporting CP

20:45: Legia Warszawa – Borussia Dortmund

 

Szeptember 27., kedd:

20:45: Borussia Dortmund – Real Madrid

20:45: Sporting CP – Legia Warszawa

 

Október 18., kedd:

20:45: Sporting CP – Borussia Dortmund

20:45: Real Madrid – Legia Warszawa

 

November 2., szerda:

20:45: Borussia Dortmund – Sporting CP

20:45: Legia Warszawa – Real Madrid

 

November 22., kedd:

20:45: Sporting CP – Real Madrid

20:45: Borussia Dortmund – Legia Warszawa

 

December 7., szerda:

20:45: Real Madrid – Borussia Dortmund

20:45: Legia Warszawa – Sporting CP

 


G-csoport:

Szeptember 14., szerda:

20:45: Club Brugge – Leicester City

20:45: FC Porto – FC Köbenhavn

 

Szeptember 27., kedd:

20:45: FC Köbenhavn – Club Brugge

20:45: Leicester City – FC Porto

 

Október 18., kedd:

20:45: Leicester City – FC Köbenhavn

20:45: Club Brugge – FC Porto

 

November 2., szerda:

20:45: FC Köbenhavn – Leicester City

20:45: FC Porto – Club Brugge

 

November 22., kedd:

20:45: Leicester City – Club Brugge

20:45: FC Köbenhavn – FC Porto

 

December 7., szerda:

20:45: Club Brugge – FC Köbenhavn

20:45: FC Porto – Leicester City

 


H-csoport

Szeptember 14., szerda:

20:45: Olympique Lyon – Dinamo Zagreb

20:45: Juventus – Sevilla

 

Szeptember 27., kedd:

20:45: Sevilla – Olympique Lyon

20:45: Dinamo Zagreb – Juventus

 

Október 18., kedd:

20:45: Dinamo Zagreb – Sevilla

20:45: Olympique Lyon – Juventus

 

November 2., szerda:

20:45: Sevilla – Dinamo Zagreb

20:45: Juventus – Olympique Lyon

 

November 22., kedd:

Dinamo Zagreb – Olympique Lyon

20:45: Sevilla – Juventus

 

December 7., szerda:

20:45: Olympique Lyon – Sevilla

20:45: Juventus – Dinamo Zagreb